izmir evden eveevden eve izmirizmir evden eve nakliyatizmir evden eve nakliyeizmir nakliyatizmir nakliye
 
Hizmetlerimiz
     
izmir evden eve

Evden Eve Taşıma

Firmamızın gerçekleştireceği evden eve taşıma öncesinde eşyalarınız, sizlere ücretsiz olarak hizmet veren eksperlerimiz tarafından tespit edilir. Bu tespitteki amaç; eşyanızı alabilecek aracın, eleman sayısını ve ambalaj-paketleme için gerekli olan malzemenin belirlenmesidir. Fiyatlandırma eşyanın hacmi taşınacak noktalar arası mesafe ve kat pozisyonları göz önünde bulundurularak yapılır. Taşınacak eşyalarınızın demontesinden ambalaj-paketlemesinden, taşınmasından, evden eve nakliyesinden ve monte edilmesinden gerekirse ara depolanmasına kadar bütün işlemleri uzman ve tecrübeli kadromuzla biz sizin için en güvenilir ve sorunsuz bir şekilde yerine getiriyoruz.

     
evden eve izmir

Ofis Taşımacılığı

Ofis ve büro nakliyatı hizmeti verdiğimiz kişi ya da kuruluşların gizliliklerine ve özel bilgilerinin korunmasına özen göstermek ana faaliyet ilkelerimizin başında gelmektedir. Sizlerin beklentilerini karşılamak için Yeşim Evden Eve Nakliyat, dünya standartlarında ofis taşıma sistemi geliştirmiştir. Amacımız sizleri en iyi şekilde yeni çalışma ortamınıza hazır hale getirmektir. 

Ofis eşyalarının taşınması tecrübe ve hassasiyet gerektirir. Birçok ofis ve büroda bulunan yüksek maliyetli elektronik cihazların taşınmasında ekibimiz tarafından yüksek hassasiyetle sorunsuzca yapılmaktadır. 

   
izmir nakliye

Fuar Taşımacılığı

Yurt içinde düzenleyeceğiniz Fuar ve Standlar için gerekli olan ürünlerinizi tam donanımlı personelimiz yardımıyla, tüm titizlik kurallarına bağlı kalınarak bulunduğu yerinden alıyor, istenilen alana kurulum ve montajını yapıyoruz. 

Fuar ve stand taşımacılığında birçok kurum ya da kuruluşun gönül rahatlığı içinde mal ve ürünlerini teslim ettiği firmamızın bu alanda gösterdiği çalışmaları her geçen gün geliştirilen yenilik çalışmalarıyla kuvvetlendirilmektedir.

   
izmir nakliyat

Şehirlerarası Nakliyat

Eşyalarınızı Şehirlerarası taşınmalarınızda istediğiniz noktaya ulaştırmamız mümkün. Kamu sektörü ve Özel sektörde iş icabı şehir değişikliklerinde önce referanslarımıza ve taşımalarını gerçekleştirdiğimiz ailelerin memnuniyetlerine dayanarak siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına sizlere hizmet vermek için beklemekteyiz. Herşeyden önce müşteri memnuniyetini baz alan ticaret anlayışımızla başta Ege Bölgesi ve İzmir olmak üzere bölgenin güvenilir nakliyat firması olarak hizmetlerimize devam etmekteyiz...

   
nakliye
Yeşim Evden Eve Nakliyat - İzmir Evden Eve Nakliyat Tel: (0537) 554 27 91 - (0232) 278 99 21 Bize Ulaşınız