izmir evden eveevden eve izmirizmir evden eve nakliyatizmir evden eve nakliyeizmir nakliyatizmir nakliye
Yeşim Evden Eve Nakliyat - İzmir Evden Eve
     
izmir evden eve nakliye

Yeşim Evden Eve Taşıma olarak siz değerli müşterilerimize ev, büro, işyeri, fabrika taşımacılığı, sözleşmeli sürekli nakliye ve depolama konularında önçcelikle müşteri memnuniyeti ilke edinilerek hizmet vermekteyiz.

Firmamızın gerçekleştireceği evden eve taşıma öncesinde eşyalarınız, sizlere ücretsiz olarak hizmet veren eksperlerimiz tarafından tespit edilir. Bu tespitteki amaç; eşyanızı alabilecek aracın, eleman sayısını ve ambalaj-paketleme için gerekli olan malzemenin belirlenmesidir. Eksper aynı zamanda sigorta bedelini de belirler.

   Fiyatlandırma eşyanın hacmi taşınacak noktalar arası mesafe ve kat pozisyonları göz önünde bulundurularak yapılır. Taşınacak eşyalarınızın demontesinden ambalaj-paketlemesinden, taşınmasından, evden eve nakliyesinden ve monte edilmesinden gerekirse ara depolanmasından, gümrüklenmesine kadar bütün işlemleri uzman ve tecrübeli kadromuzla biz sizin için en güvenilir ve sorunsuz bir şekilde hallederiz. Evden eve taşımada firmamızın işlem sıralaması aşağıdaki gibi olacaktır. 
izmir evden eve nakliyat

1- Öncelikle sökülmesi gereken mobilyalar sökülür. Bütün mobilyalar havalı kabarcıklı balonlu malzemeler ve iplerle sarılıp paketlenir. Koltuklar kanepeler, yataklar, beyaz cinste eşyalarınız naylona sarılır. Ambalajlı olarak kamyona yüklenir. Taşınılacak yeni adreste de merdivenlerden ambalajlı olarak çıkarılır. Yerleşmesi gereken odalara yerleştirildikten sonra üzerindeki havalı kabarcıklı balonlu malzemeler ve ipler çözülüp alınır.

2- Buzdolabı, fırın, çamaşır, bulaşık, kurutma makinesi, bombeli camlı vitrinler havalı kabarcıklı balonlu malzemelere sarılıp iple bağlanır.

3- Yatak odası gardıropları da monte ettikten sonra kulp çıkıntısı, ayar vidaları, camlı kısımları ve menteşeleri olması nedeni ile kamyonda çıkıntıları boşluklara denk gelecek şekilde ambalajlanır. Gidilecek yeni evde tekrar mobilyaların montajı yapılır.

4- Bardak, yemek takımları, kristaller, aksesuarlar kâğıda sarılıp koli ve fıçılara yerleştirilir. Mobilyalarınız diğer tarafta yerleşince tekrar yerlerine konulur. Bizden sonra size vitrin içinde kendi ihtiyacınıza göre yerleştirmeniz kalır. 

5- Televizyon, video, müzik seti gibi elektronik cihazlar önce havalı kabarcıklı balonlu malzemelere sarılıp muhtelif büyüklükteki kolilere yerleştirilip iple bağlanır. 

Anahtar Kelimeler
izmir evden eve - evden eve izmir - izmir evden eve nakliyat - izmir evden eve nakliye - izmir evden eve taşımacılık - izmir evden eve taşıma - izmir nakliye - izmir nakliyat - izmir taşımacılık - izmir taşıma - izmir nakliyeciler -izmir evden eve nakliyat fiyatları - izmir evden eve nakliyat firmaları - izmir nakliye firmaları - izmir nakliyat şirketleri - izmir nakliye şirketleri
 
Yeşim Evden Eve Nakliyat - İzmir Evden Eve Nakliyat Tel: (0537) 554 27 91 - (0232) 278 99 21 Bize Ulaşınız